04

Şub
2019

İstanbul - İzmir Uçak Bileti

İzmir Uçak Bileti Alma İşlemi

İzmir çeşitli nedenlerle insanların en çok tercih ettiği şehirlerden bir tanesidir. Özellikle şehir dışından ve ülke dışından her yıl binlerce kişi şehre gelmektedir. İzmir'e gelen kişiler genelde hava yolunu tercih etmektedir. Üstelik kolay ve ucuza bilet bulma ihtimali de ortada olunca kişilerin birinci tercihi hava yolu oluyor.

Ucuza Uçak Bileti

Kişiler İzmir uçak bileti satın almak için pasobilet.com sitesini tercih edebilir. Sitede uçak bileti almak isteyen kişilerin işini kolaylaştıracak birçok seçenek bulunmaktadır. Hızlı ve güven içerisinde uçak bileti almak isteyen kişiler siteyi ziyaret ederek işlemlerini gerçekleştirebilir.

Bunun için yapılması gereken ilk işlem kişilerin sitenin ana sayfasına girerek giriş yap veya kayıt ol seçeneklerinden bir tanesine tıklayarak siteye giriş yapmaktır. Bu adımdan sonra kişiler seyahat bilgilerini sisteme girerek onlarca farklı hava yolu firmasının uçak biletlerini karşılaştırabilir. Bu karşılaştırma işlemi sonucunda İzmir ucuz uçak bileti bulan müşteriler istedikleri firmadan bilet satın alabilir.

Uçak Bileti Alma İşlemi

İzmir'e uçak bileti almak isteyen kişiler yaptıkları karşılaştırmadan sonra biletlerini satın alabilir. Üstelik İzmir uçak bileti fiyatları arasına karşılaştırma yapan kişiler en ucuz bileti bulma seçeneğinden de yararlanmaktadır. Kişiler uçak bileti satın almak için tek yön veya gidiş dönüş seçeneklerinden bir tanesini seçmek zorundadır. Bu seçim yapıldıktan sonra nereden nereye gidileceği, gidiş ve dönüş tarihi ve kaç kişilik bilet alınacağı gibi bilgiler sisteme girilmektedir. Bu bilgiler sisteme girildikten sonra bilet bul seçeneğine tıklanmaktadır.

Bilet bul seçeneğine tıklanıldığında kişinin karşısına uçak seferleri çıkmaktadır. Kişiler seçtikleri sefere ait bileti satın almak için ödeme işlemini kredi kartı ile yapmak zorundadır. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra satın alınan biletlerin dekontu kişinin sisteme vermiş olduğu cep telefonu numarasına gönderilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirirken problem yaşayan kişiler sitenin müşteri hizmetleri ekibinden de yardım alabilir.