04

Şub
2019

İstanbul - Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Tatili ve En Uygun Uçak Bileti

 Kapalı havalardan ruhunuz mu sıkıldı? İş yerinize tıkılıp kaldığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman bir tatile çıkmanızın vakti geldi! Yaşadığınız şehirden çok uzaklaşmadan hem rahatlayabileceğiniz hem de tatilinizi çok güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir şehir önerimiz var; Gaziantep! Bu güzel şehri gidip dolaşmak, tarihi sokaklarında nefes almak istemez misiniz?

Neden Gaziantep’e Gitmelisiniz?

Kurtuluş Savaşı döneminde “Gazi” unvanı almış bir şehirden bahsediyoruz, tarihi seviyor ve iliklerinize kadar hissetmek istiyorsanız bu şehir tam size göre. Yüzlerce yıllık tarihi çarşısı, Dünyanın en büyük ikinci mozaik müzesi, Muhteşem manzarasıyla Antep Kalesi gidip görmeniz gereken başlıca yerlerden.

Gaziantep’te Nerede Kalınır?

Baharat kokularının etrafı sardığı sokaklarda gezindiğinizi düşünün, adım adım geçiyorsunuz her sokak ayrı bir cümbüş. Taş duvarların arasından geçip oraya geliyorsunuz; Tarihi hanlar. Tarih kokulu muhteşem odalar, o duvarların arkasında kalacağınız oteller gizli. Okuduklarınızı hayal edebiliyor musunuz? Sizde heyecanınızı iliklerinize kadar hissediyor musunuz?

Gaziantep’te Ne Yenir?

Gece rüyalarınızın gerçek olduğu o odada uyandınız ve karnınızın acıktığını hissediyorsunuz. Peki ne yiyeceksiniz? Önce mis gibi bir Beyran Çorbası ve yanında katmerle güne başlamaya ne dersiniz? Sizce de çok güzel olmaz mı? Ardından muazzam Antep Kebabı. Ve gün sonu Antep’in şahı Gaziantep Baklavası. Midenizi bayram ettirecek muazzam tatları bir an önce denemenizi öneririz.

Bütçenizi Sarsmadan Nasıl Gidebilirsiniz?

Konforlu, hızlı ve bütçe dostu bir seyahat planınız varsa uçak yolculuğu tam size göre. Gaziantep uçak bileti nereden alabiliriz? Gaziantepucuza uçak bileti nasıl bulabiliriz?

Pegasus havayolları tam size göre, diğer hava yolu şirketlerine göre daha uygun fiyatları, uçuş kalitesi, güler yüzlü kabin ekibi ve yolcu önceliği politikasıyla Gaziantep Pegasus uçuşundan çok memnun kalacaksınız. Gaziantep tatiliniz için şimdiden yer ayırtmayı unutmayın. İyi uçuşlar.